Saturday, February 16, 2013

Poja ja ema ühised nõrkused (osa I)Siiamaani oli see tal alati õnneks läinud. Nimelt käis Ken regulaarselt mustapesukorvis sorteerimas, et leida sealt ema kantud aluspükse või sukki. Poiss valis omale meelepärase komplekti välja, sulges end vannituppa ja naudiskles seal peale väsitavat koolipäeva terve pärastlõuna. Nühkis oma kõva väikest riista ema kantud püksikutesse, endal sukad jalas. Aega oli tal tunnike enne kui ema võis koju saabuda.

Mõnus erutus ja ärevus olid selgi hommikul ta meeled üles kütnud.  Plaan oli selline, et ta ei lähe viimasesse tundi, vaid kiirustab koju. Eile oli Ken märganud tühja roosat paberkotti, mis oli kahtlemata uut pesukomplekti sisaldanud. Tema ema jumaldas siidist ja satiinist pitislist pesu.

Koolikott kukkus käest esikusse maha, õhinal jooksis poiss magamistuppa ja avas kapiukse. Riiulitel olid erinevad karbid, mis sisaldasid sukki, püksikuid, rinnahoidjaid ja negližeesid, sukahoidjaid, kombineesid, siidist särgikuid ja alusseelikuid. Kohe köitis ta tähelepanu ühest karbist otsapidi paistev kuldbeež paelake. Sellist polnud ta seal varem näinud. Ken tõstis karbi värisevate kätega voodile ja kallas sisu päevatekile. Ta polnud eksinud, tema ees lebas imeõrnast pitsist nahavärvi trippidega korsett. Osavalt tõmbas poiss selle omale ümber ja hakkas haake kinni pusima.

Just sel hetkel, kui ta oli korseti haakidega lõpetamas, klõpsatas esikus uks. Kas ta tõesti oli eksinud kellaaegadega või oli ta  kaotanud ajataju? Rohkem ei antud talle aega mõelda, sest ema seisis oma peenetriibulises kontorikostüümis magamistoa uksel.

/jätkub/

Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com

1 comment:

  1. Ootan kannatamatult Teie vahva jutukese jätku!

    Teie tähelepanu ihkav austaja.

    ReplyDelete