Thursday, February 7, 2013

Nahksete juttude maailm

ori l.
Kord lugesin Ma Patrick Süskindi raamatut „Parfüüm“ ja nüüd, kui see Mulle erinevaid nahkseid esemeid nuusutades meenub, saan paremini aru, mida Jean-Baptiste Grenouille tunda võis.

Nahk ja selle erinevad lõhnad, aistingud, mis tekivad, tundes seda materjali vastu paljast ihu, on nii... isemoodi. Erutus ja higi, mis imendub läbi siidjalt pargitud materjali, et sinna jääda ja siis vaikselt meie ninasõõrmeid kõditada. Nahkse piitsa lõhn, enne ja pärast korralikku kokkupuudet väriseva ihuga, teeb meeled erksaks ja tuksleb kurgus, kirbe ja magus korraga. Keel libiseb üle sileda saapa nahkse sääre, mis lausa sulab huultel, paitades oma ahvatlevas pehmuses.

Suruda orja nägu oma nahkpükste tihedasse kallistusse ja lasta tal hingata just nii palju kui hädavajalik, et siis uuesti sulgeda ta suu ja nina naha embusse, on nauding, mida Ma endale ei keela. Tunnen, kuidas selline nahkne lähedus paneb orja vappuma ja naudingust oigama ning Ma ei saa jääda ükskõikseks. Ma naudin seda, kuidas krudisev materjal meid ühendab ning liibun ta vastu, lastes tal nuusutada ja lakkuda musta piitsa väikest nahkset otsakest.

Ori ei lähe duši alla, vaid paneb piitsutamisest higisele kehale nahast särgi, et higi koju kaasa viia, tunda seda veel kogu õhtu ning aimata hommikul ärgateski.

P.S. Panin selle jutu kirja, mõeldes ori l-ile.

Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com

1 comment:

  1. Domina Frankie,
    Te olete lihtsalt fantastiline!
    Teie alandlik salaaustaja

    ReplyDelete