Sunday, January 6, 2013

Reedeöine seiklus Old Castle’i peol

Domina Frankie

Kell näitas parasjagu õhtul kaheksat, kui otsustasime, et lähme vaatame Old Castle’i peo uue toimumiskoha üle. Minekule andsid hoogu trollidemaa sõbra igavusest kiunuvad sõnumid sisuga: „Please, Ladies, show me something extraordinary hot!“. Mõeldud-tehtud, leppisime Lilianiga kokku, et kohtume tunni pärast oma sõbraga stuudios ja võtame ta peole kaasa. Ikkagi Uue Euroopa eksootilised paigad oma teistmoodi naturaalsuses. Nordic with a twist.

Uue aasta tervitused vahetatud, asusime teele Tiskre suunas. Peale mõningast pimedate põldude vahel ekslemist ja vasemale-paremale keerutamist jõudsime maja ette, mida olime otsinud ja mis peopaigana piltidelt tuttav. Hetke pärast seisis uksel juba tuttavates valgetes püksikutes, oma blondide juustega veidi Billy Idolit meenutav peoperemees, kes juhatas meid lahkelt edasi.

Kesköötund on õige aeg sellisele peole saabumiseks. Peoruumi punasesse valgusesse astudes tärkas Minus korraga mitu paharetti, sest teadsin, et olin Liliani kotti poetanud oma musta strap-vägilase ja paraja jupi nööri juhuks, kui peaks tulema vajadus taltsutada mõnd meelepärast tegelast.

Esimese korruse avaras kaminaga ruumis oli päris õdus, tulid meelde kunagised saunapeod... Meie viiking teenindas nii nagu peab, valas Daamidele jooke ja sättis toole.

Märkasin väikest musta riietatud saledat pikajuukselist kuju posti najale nõjatumas. Saatsin talle pilguga käsu tulla ja ta astus nõtkel sammul Mu kõrvale. Nägin kohe ta näost, mida ta otsib ja leidsin oma tunnetusele kinnitust, kui olime paar sõna vahetanud. Ta püsis Mu kõrval justkui naelutatud. Võtsin tal vööst tugevasti kinni ja sosistasin talle kõrva, mis teda ootab. Mu sõrmede all libises tema must top, mis jätkus ka pükstes. „Hmm.. ta kannab seljas nailontrikood!“, mõtlesin Ma ta kehaga tutvudes. Kui keegi veel kahtleb, siis oli ta… mehe kohta üllatavalt painduv. Kena valendava naiseliku tagumiku ja ronkmustade pikkade juustega mees, tumedad silmad saatanlikult helkimas.

Just enne seda, kui trikoopoissi keppida tahtsin, liikus Minust mööda erakordselt pikkade jalgadega blond tüdruk. Lühikese pvc seeliku alt välkus paljas tagumik. Ta keeras oma tagumiku Mulle vääneldes ette just nii, et Mu must strap, hoomates avali auku, talle otse sisse lipsas. Inimesed kogunesid nagu uudishimulikud loomad me ümber toimuvat uudistama. Lasin pikajalgsel suurele lauale selili heita ja terve Mu paketi endasse saada. Tütarlapse juures oli kõik nii suur, pidin jälgima, et Mu varandus ta ääretutesse avaustesse lõplikult ära ei upuks. Lõpuks laksasin talle kannikale ja soovitasin tal saunaga tutvuma minna, mille peale amatsoon rõõmsalt minema kõpsutas.

Trikoopoiss ootas laua kõrval oma järge ja värises üle kogu keha. Kallistasin teda, mille peale ta hakkas lausa vappuma. Tõstsin ta käed seljale ja sidusin need korralikult nööriga kinni ning tõmbasin ka paar nöörikeerdu üle rinna. Sedaviisi oli teda hea talutada sohvani, kus ta põlvitas ja oma püksirihma kreatiivselt kasutada palus. Parajalt pehmeks kantud vöö sobis hästi suurihmaks. Tema habras, kuid sitke keha väänles ja vingerdas, ta oigas. Tõstsin ta nöörist üles ja surusin enda vastu. Ta sosistas ja palus Mul, vaatamata strapi hirmuäratavale suurusele, teda keppida. Ma teadsin, et seda on väiksele olendile liiga palju ja piirdusin vaid paari sentimeetriga.

Niisugused asjad siis juhtuvad vahel Old Castle’i peol. Tänud korraldajatele ja uute kohtumisteni!

Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com

P.S. Lugu jätkub, sest õhtu jätkus stripiklubi külastusega. Sellest aga juba järgmine kord pikemalt.

5 comments:

 1. Tundub, et oli tore :P Aga oleks võind ju isabeli ka kaasa võtta :(

  ReplyDelete
 2. õrnal naiselikul sissyl oleks ka sobilik sellisele peole tulla? dresscode tundus rohkem selline karmim olevat...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma arvan, et sissy ei peaks sinna üksinda minema. Kindlasti jätkuks ka temale imetlejaid.

   Delete
 3. Milline oleks piisavalt treenitud isabel? :P

  ReplyDelete