Wednesday, January 9, 2013

Libu liisu kepimaraton

libu liisu
Ma ei hakkagi omalt poolt midagi lisama, sest sain korraliku ja täpse kirjelduse libu liisu enda käest. Jagan seda ka teiega:

„Tänane päev on olnud eilse lummuses. mind võlus Teie suhtumine, need malbel häälel antud korraldused-käsud olid väga erutavad. Jalad võttis ikka värisema küll, kui meigituna ja ümberriietatult peegli ette astusin.Täiesti uus kogemus on seista sellisena kõrgetel tikk-kontsadel, väike valge põlleke ees, seljas korsett ja jalas trippidega sukad. Libu missugune!"

libu liisu peegli ees
„Kui kõhuli Teile põlvedele laskusin, et karistust vastu võtta, tuli lapsepõlv meelde, napilt olin orgasmi lävel. Väga nauditav oli, kuidas Te straponiga ümber käisite. Strapi suurus oli libu-liisule alguseks paras, süljelärakad muutsid selle imemise ja sügavale kurku ning põske keppimise lihtsamaks. Kahju, et imemise käigus kaotasid mu huuled oma ilusa tumepunase läike..

Keset tuba nikupukil, jalad harki lakke aheldatuna võttis jälle värina sisse. Eks algus oli valus, kuid piisavalt libestit tegid libu-liisu perseaugu loodetavasti Teile nauditavaks. Sain ju üsna ruttu mahlad välja. Tavaliselt oleks sellega lõpetatud, aga õnneks keppisite Teie ikka halastamatult libu edasi. Selline peabki libu saatus olema, las oigab mõnust-valust, kõik peavad ju rahuldatud saama.

Uuesti ajasite libu kiima, kui lubasite oma tagumikku suudelda, püksikud alla lasite ja ma võisin keelega Teie pepuauku limpsida! Eriline tänu kuldse vihma eest. Eriti alandav on nurgas selili lamades pihku taguda, kui Emand harkisjalu oma täies hiilguses libu-liisul suu ja silmad täis kuseb. See oli hea lõpuorgasm!"

kiimlev libu liisu

1 comment: