Saturday, January 26, 2013

BDSM stuudios toimus foorumirahva filmiõhtu

Eile toimus meie stuudios esimest korda BDSM foorumi filmiõhtu. Õigupoolest on foorumirahvas filmiõhtuid ennegi korraldatud, aga esmakordselt saadi kokku Domina Frankie stuudios. Kuna üle 15 inimese stuudiosse mugavasti istuma ei mahu, siis pandi vaatamata huviliste suuremale arvule nimekiri ühel hetkel lukku ja kiiremad reageerijad said kutse stuudiosse.

Siinkohal väike kokkuvõte toimunust ori raineri silmade läbi:

Reede õhtul kell seitse hakkasid kinksterid saabuma stuudiosse, kus neid võtsid vastu alati stiilsed Domina Frankie ja Printsess Lilian. Alustati rahulikus tempos, kuid rõõmsalt võis tõdeda, et kõik kohalesaabunud naised olid kostümeeritud, masohhist niki sealjuures palja ülakehaga, demonstreerides oma korralikku rinnapartiid.

Osalejad said kinnitada enda külge kleepsu, mis viitas orientatsioonile BDSMis – kas alluv või domineeriv. Tegelikkuses osutus kõik lihtsaks - selgus, et kõik kohaletulnud mehed olid domineerivad ja saabunud naised osutusid kõik alluvateks. Peale resident-orja raineri leidus siiski 1 mees, kes tunnistas oma 10-protsendilist allumishuvi. Kapiuks läks irvakile.

Domina Frankie alustas tervituskõnega, nagu Perenaisele kohane. Edasi said kõik sõna, et ennast põgusalt tutvustada. Just niipalju, kui keegi ise ennast avada soovis. Õhkkond muutus meeldivalt pingevabaks. Veinid avati, laud oli suupistete all lookas ja film läks peale.Tegemist oli kriminaalse trilleriga, kus sado-maso sisu tugevat tooni andis. Teos oli tõsisemat laadi, aga kui mõni jäigi peale linateost mõtisklema, siis raputas Domina Frankie kõik unistajad üles tagasi reaalsusesse, asudes Venemaalt pärit masohhisti piitsutama.

Moskvalanna niki oli järgnevatel tundidel pidevas töötluses - kord risti küljes, siis jälle laes oleva konksu otsas rippudes. Tema kaaslased demonstreerisid julgelt, kui kaugele võib tõelise masohhisti laksutamisega minna. Muljetavaldav!

Ega orjatar isabelgi ilma ei jäänud. Kui Frankie tema karistamisega lõpule jõudis, siis lohutas niki isabeli meesvaatlejate rõõmuks vibraatoriga. Lubatud purskkaevu küll näha ei olnud, aga seda elavam oli hilisem teoreetiline arutelu harjavartest, anatoomiast ja vedeliku päritolust. Kui isabeli hääl liiga valjuks läks, sidus Frankie ta risti külge kinni. Paljastatud rindadega lesbiorjatari siiski mehed ei puutunud, kuigi kaubeldi erinevate võimalustega ja kokkulepped olid käegakatsutavad.

Veel üks naine, kes oli ennast algajaks tunnistanud, sai laekonksu küljes avalikku karistamist ja alandamist kogeda ning slaavi temperamendile iseloomulikult ei jäänud ta hääletult ükskõikseks.

Peale harivat vestlust terariistade ja bondage’i teemadel võis näha huvitavat vaatepilti piitsutatava niki ümber. Metalli töötlevate seppade kombel oli tegevuses kaks meest. Meister lõi väiksema piitsaga kergelt ette ja „sell“ tõmbas tugeva nähvaka järgi. Tõeliselt huvitav tehnika! Õhk muutus kiimast raskeks...

Lõpuks hakkas pidu otsa saama. Terve õhtu alasti viibinud ori rainer oli püüdlikult kõik Printsess Liliani poolt tema avali suu suunas loobitud pähklid üles otsinud ja oma koerakausi banaanisegust puhtaks lakkunud. isabel päästeti risti küljest lahti ning sunniti kükke tegema. Lilian ja Frankie puhkasid orja peal pisut jalgu ning külalised hakkasid lahkuma. Õhtust oli märkamatult saanud öö.


alandlikult
ori rainer

2 comments:

 1. Рейнер, лапочка, ты тоже на меня произвел большое впечатление.)))

  А если по делу, то вечер был выше всяких похвал и Хозяйки вечера были восхитительны.)

  P.S. Ну и сильные руки у тебя.)) До сих пор вспоминаю как помогал бондажировать грудь.^^

  С уважением и самыми нежными чувствами ко всем, та самая ненормальная мазохистка Ники.

  ReplyDelete
 2. orjatar isabel pole ka lubanud, et kliitori stimuleerimisest purskkaev tuleks :P

  ReplyDelete