Wednesday, December 19, 2012

Orja lüpsmine

Ori võttis end riidest lahti ja valmistus lüpsiks. Plaanis oli viia läbi üks korralik lüps. Selleks oli vaja orja munad kinni siduda ja kinnitada nööri külge väike metallämber. Samal ajal tuli orjal tuua kuuldavale "Ammuu!"- just nii, nagu seda teevad karjamaale päästetud lehmad.

ori lüpsil
Kujutasin teda ette mööda rohumaad ringi kalpsamas, ämber jalgevahel kõlkumas. Lasin tal mööda tuba kõndida ja Minu lõbustamiseks väikest lauluviisi ümiseda: “Olen väike lehmake, lähen mina lüpsile!” ja nii ikka ja jälle sama salmikest korrates.

Viimaks tundus Mulle tema paisunud “udarat” vaadates, et on sobilik lüpsiga alata. Ori heitis käpuli, Ma asetasin ämbri ootevalmis ja alustasin kergete sikutamistega. Samal ajal kostis vaikset muugimist. Ei läinudki palju aega, kui esimene saak oli käes. Kuid ämbrisse mahtus veel ja veel ja veel. Ma ei lõpetanud oma tegevust veel niipea. Peale tunnist tegevust saabus külalisi ja ori sai natukeseks puhkust.

orja lüpsmine
Väike kommentaar lüpstud orjalt:

"... meenus viimane koosviibimine, kus ma väga meeldivalt alandatud olin. Kepikõlbmatuks lüpstud, sunnitud kõigi nähes onaneerima ja suvalist Vittu lakkuma. Sellele mõeldes pidin kõvasti pingutama, et oma tilgakest mitte välja lasta. Tajusin uuesti, kuivõrd erutav selline kasutamine on. Järgmise orgasmipiirini viis mind mõte, et võibolla hakkategi mind niimoodi kasutama - pakute mind külastavatele Naistele välja ja sunnite lakkuma. Pidin oma tilkuva munni hõõrumise jälle lõpetama, et mitte keelust üle astuda. Siis jätkasin ja jõudsin järgmise piirini mõttega, kuidas lasete Naistel tunda perseaugu lakkumise mõnu. Eriti, kui neile seda tehtud ei ole ja minusuguse hoora näol selleks võimalus on. Ja nii edasi..."

alandlikult,
ori rainer

suvaline Vitt

Loo pani kirja:
Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com

No comments:

Post a Comment