Thursday, December 27, 2012

Kiimas ori on õnnelik

Domina Frankie orjaga
Mida kiimasem ori on, seda õnnelikum ta Mulle näib. Selline õnnetunne kandub ka Mulle edasi ja seepärast ongi Mulle igati meele järele, kui ori on kogu aeg kiimas. Seda seisundit aitavad orjal hoida väga tihe masturbeerimine ja haruharvad orgasmid.

Masturbeerimiseks on hea sisse seada kalender-graafik, see aitab järge pidada. Sellise tabeli saab ori endale ise koostada ja seda Mulle regulaarselt esitada. Need harvad orgasmid, mis talle lubatud on, muutuvad eriti nauditavateks ja ori on nende eest ülimalt tänulik. Kuigi ori on peale orgasmi samuti õnnelik, ei kesta selline tunne kaua. Kiimas olek on palju pikem ja seega nauditavam seisund.

Mulle tundub, et õhtune orgasm enne magama jäämist on orjale parem, kui hommikune peale tõusmist. Seda just seepärast, et peale hommikust orgasmi kaob orjal kiim kogu päevaks ja vaat et õhtukski ning ta muutub suhteliselt kasutuks.

Hommikul võiks lasta orjal pihku lüüa 20 minutit ja kindlasti mitte lubada tal lõpetada. Selleks päevaks peaks piisama. Erandkorras võib lasta tal peale 5-minutilist pausi uuesti 20 minutit hõõrumist korrata. Kui tundub, et ori ei jõua 20 minutiga piisavalt kaugele, võib aega pikendada. Alati on võimalik korraldada ka maraton-onaneerimist, mis võib kesta tunde, kuid selline tegevus on jõukohane vaid edasijõudnutele.

ori, hakka oma päeviku koostamisega pihta!

Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com

1 comment:

  1. Kui tihe peaks olema graafik ja tihedalt võiks lubada õnnelikku lõppu?

    ReplyDelete