Thursday, December 6, 2012

Homoks sunnitud

“Ime selle mehe riista” on sõnad, mida iga heteromees kardab kuulda.

Raivo oli üks selline heteromees, kes kuulis neid sõnu esimest ja need šokeerisid teda. Talle tundus, nagu oleks aeg seisma jäänud, ta põsed värvusid punaseks ja hingamine muutus raskeks. Ta ei suutnud midagi öelda, sest ta suu kuivas ja süda tagus. Siis tundis ta Minu kindlat kätt, mis suunas ta pea suhuvõetava riista poole. Ta kuulis Mu naeru. Mina teadsin, kui alandav see tegevus ta jaoks on.

Riist lähenes Raivo näole. Ta tundis selle kõvastunud ihuliikme kuumust. Ta võis seda haista… Kui ta kuulis sõnu: “Tee nüüd suu lahti, ole hea poiss!”, oleks ta tahtnud põgeneda ja pugeda peitu nii kiiresti, kui võimalik.

Siis aga valdas Raivot põgenemissoovi asemel imelik, naljakas tunne. Mida tungivamalt Mu käsi teda suunas, seda rohkem tundis ta seda, kuidas Ma seda vaatepilti nautisin. Tema alluv olek, mis valdas teda sel hetkel suure lainena, pani teda tegema mida iganes, et Mulle headmeelt valmistada. Ta sai aru, kui väga Ma tahtsin näha teda seda riista imemas ja tema allumissoov mähkis ta üleni endasse.

Ta teeb seda Minu jaoks, ta peab seda tegema. Teise mehe riist oli tema suus, kõrvus kumisemas Mu ütlus: ”Tubli poiss, jätka!”. See oli väga veider ja täiesti ootamatu, aga ta tundis end sel hetkel, kuuldes neid sõnu, väga uhkena. “Tubli väike türaimeja,” kommenteerisin Ma veel kord ja plaksutasin rahulolevalt.

Võtsin tal juustest ja sikutasin ta pea kuklasse, käskides Mulle otsa vaadata. Pilgu fokusseerimine oli tema jaoks järsku raskem kui riista imemine. “Kuidas sa end tunned, poiss?” küsisin muiates. “Munniimejana,” vastas Raivo värisedes. Võtsin ta punetavad põsed oma sõrmede vahele ja vaatasin talle silma: “Jah, seda sa oled!”. Mulle meeldis see vaatepilt ja Ma hakkasin jälle naerma.

Maskuliinse orja suhuvõtjaks moondamine oli Mul õnnestunud nagu kübaratrikk mustkunstnikul.

Loo autor: Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com

1 comment: