Monday, November 19, 2012

Poissmeeste pidu


Mareki pulmad olid kindlaks määratud juba selleks reedeks. Mulle helistas tema sõber, kes palus abi, et Mareki viimane õhtu vaba mehena saaks Domina juures BDSM stuudios väärilise lõppakordi.

Marek oli lits mees, kes kogu oma noore teadliku elu oli armastanud öösiti klubist klubisse uidata, tantsu lüüa ja naistele shotte välja teha. Alati oli tal kindel eesmärk mõni kena tüdruk endale koju tuua ja temaga rajult seksida. Teha kõike, mis meeldib ja tunda end tõelise mehena. Tähtis oli kvantiteet - mida rohkem naisi tema voodist läbi käis, seda paremini mees ennast tundis. Muidugi mõista ei jätnud ta oma vallutusi vaid enda teada, vaid kelkis nendega üksikasjalikult sõprade ees. Rääkis täpselt, mida ta oli teinud ja näitas ka pilte kirehoos naistest, kes tema telefoniekraani kaunistasid.

Sellise lühikokkuvõtte rääkis Mulle tema sõber, kes palus Marekile õppetundi, mis talle kogu eluks meelde jääks. Ta saatis Mulle ka mõned pildid helesinises kleidis neiust, kes Mareki ees voodil istus ja oli sellise näoga, et kohe ta riista oma huulte vahele võtab.

Leppisime kokku, et Mareki sõbrad toovad tulevase peigmehe õhtu lõpetuseks Minu juurde. Jah, seekord tuleb õhtu peakangelasel sootuks teises rollis esineda!

Kokkulepitud ajal kostuski stuudio ukse tagant noorte meeste ergutushüüdeid ja valju naeru. Avasin ukse ja lasin seltskonna sisse. Minu ette lükati poiss, kelle soenguga oldi tõesti vaeva nähtud. Viimne kui juuksekarv seisis laki toel püsti ja näol oli päris korralik meik. Huuled värvitud vulgaarselt roosaks ja silmad suitsumeigiga kaetud.

Kutsusin peigmehe enda ette ja asetasin ta silmade ette sinises kleidis tüdruku pildi, mille olin välja printinud. Noormehe kaelale ilmusid punased plekid. „No näed, milline taaskohtumine,“ hakkasin Ma naerma. „Nüüd teen Mina sinuga seda, mida sina oled kõik need aastad teinud!”.

Sõbrad seisid reas ja vaatasid huviga, mis juhtuma hakkab. Võtsin korvist keskmisest suurema beezhi dildo ja kinnitasin selle omale vööle. „Nüüd näitad sa meile kõigile, milline suhuvõtja sa tegelikult oled ja su sõbrad saavad anda punkte!”. Marek jõllitas hirmunult Mu kõhtu ja vaatas üle õla abipaluvalt sõprade poole. Sealt kostis vaid naerupahvakuid ja ergutavaid hüüdeid. Ja ta imes - isukalt ja püüdlikult. Sellega võis isegi rahule jääda - ta oli tõesti oma ringitõmbamistest ka midagi õppinud.

Üks asi vajas enne abielumeheks saamist siiski klaarimist, nimelt pidi Marek unustama kogu oma senise laheda poissmehe elu. Selleks puhuks oli Mul tore vaibaklopits varuks. „Vaata nüüd mees seda pilti ja koos selle sinise kleidiga naisega unustad sa ka kõik teised, kes sul peaks veel meeles olema!”.

Lasin hoorapukil enda ette kummardada ja hakkasin temast möödaniku tolmu välja kloppima. Tema paljas tagumik, mis ilusti sõpradele näha oli, hakkas muutuma roosaks ja omandas lõpuks punaka tooni.

Näitasin talle uuesti pilti ja küsisin, kas tal tuleb midagi meelde. Vaikselt punastades pobises ta: „Ei.“. Ka publik tundus rahulolev ja plaksutas. „Nüüd paned selga selle punase krimpleenseeliku ja lähed linnapeale, klubist klubisse. Ikkagi viimane õhtu poissmehena!

P.S. Kui sul peaks tulema pähe soov korraldada oma sõbra poissmeesteõhtu Tallinnas Minu stuudios, siis võta ühendust: DominaFrankie@gmail.com

P.S. If you are thinking about organizing your friend's bachelor party in My BDSM studio in Tallinn, Estonia, contact Me: DominaFrankie@gmail.com

No comments:

Post a Comment