Friday, November 9, 2012

Mäng munade ja riistaga

Photo by Domina Frankie
Mõnikord Ma mõtlen, et riista ja munade piinamine võib olla parim, mis ühe mehega saab juhtuda.

Kujuta ette, et juba pikemat aega on su riist end sulle meelde tuletanud. Mitu korda päevas oled oma munad pihku võtnud ja neid korralikult pigistanud, kuid sellest ei piisa, sa vajad intensiivsemat tegelemist. Nüüd on paras aeg end Minu ette valmis seada ja oodata, mis tegelikult juhtuma hakkab.

Istun toolil ja sina seisad Mu ees. Mul on käes 2 meetrit džuudist nööri, mille sulle ümber munade seon −  esimene ring tugevalt ja tihkelt, siis uuesti alla ja üles, jagades su kotid kaheks, ja sealt vean nööri ümber su riista ja munade kokku. Sõlmin otsad ja jätan paraja jupi, millest sikutada. Sa tood kuuldavale kergeid oigeid. 

Tõusen toolilt, võtan nöörijupist kinni ja talutan sind enda järel musta ristini. Võtan su õlast ja surun su selg ees ristile. Käsin tõsta käed ja kinnitan need randmetest üles. Jalad pead sa päris laiali ajama, et need pahkluude juurest ristile korralikult kinni saaks siduda.

Näen su pilgus kerget ärevust, sa vaatad Mu teravaid saapaninasid. Tõstan oma kitsast nahkseelikut ülespoole ja seisan sulle hästi lähedale, nii et su riist puudutab Mu puusa. Sa lekid ja teed Mind märjaks… laksan käega kergelt vastu su riista ja küsin, mida see peaks tähendama. Ma ei ootagi vastust, vaid surun oma põlve su jalgevahele. Liigutan põlve seal aeglaselt ja siis teen järsu lükke üles. Veel kord ja veel, muudan kiirust ja tugevust. Sinu suust kostub vaid: „ Jaa, palun, jaa...“.

Seon su silmad ja võtan nahast otsaga ratsapiitsa. Sa ei oska arvata, millal ja kuhu see mõnus nahkne lapats maandub, su keha tõmbub ootuses pingule. Silitan piitsaotsaga su kõhtu ja sa lõdvestud, kuid järgmisel hetkel napsab piitsa nahkne ots vastu su köidikutes pungitavat riista. Sa hingad väga sügavalt sisse.
Astun sinust meetri eemale ja võtan kinni rippuvast metalltorust, mis on tasakaalu säilitamiseks hea, sest järgmisena on plaanis see, milleks sa Mu juurde tulid. Seisan ühel jalal ja suunan löögi su munade alla, täpselt nii, et saapanina suundub kenasti jalge vahelt läbi su tagumikule. Uus löök järgneb igale su oigele.

Lõpuks on aeg su riist nöörist vabaks lasta. Harutan sind lahti ja võtan sideme silmadelt. Näen, et oled segaduses. Päästan su ristilt alla ja lasen selili põrandale heita. Torust kinni hoides astun esmalt ühe ja siis teise jalaga su riistale. Sellele ei suuda sa vastu panna ja anud, et saaksid lõpetada. Saad loa ja sa lõpetad Mu jalgade all.

Guugelda: CBT (Cock and Balls Torture)

DominaFrankie@gmail.com

1 comment: