Sunday, October 28, 2012

Mängu turvalisusest (osa III)

Olen varasemalt kirjutanud sellest, et BDSM on üks ohtlikumaid seksimänge. Samas pole ta ohtlikum, kui talvel Tallinna vanalinnas jalutamine. Tuleb lihtsalt ettevaatlik olla. Kuid kas liigne ettevaatlikus ei riku mängu ilu? Võiks küsida ka nii, et kas kondoomiga seks on halvem kui ilma kondoomita? Jah, mõnikord on hetked nii võimsad, et enda ja ka teise isiku turvalisus läheb meelest. Aga mitte Minul, sest Mina ei saa seda endale lubada. Ma ei saa sind hetkekski jätta kaitseta, sest sa ju usaldad end Minu kätte. Seepärast kasutan Ma alati õhukesi kummikindaid, vahetan dildodel mitmeid kordi kondoome, desinfitseerin mänguasju ja tunnen huvi sinu tervise vastu – ega sul ei esine kõrget vererõhku, südamehaigusi, langetõbe, astmat jne. See kõik on Minu jaoks ülimalt tähtis. Tahan, et lahkuksid Minu juurest nii füüsiliselt kui vaimselt sama tervena, kui tulid.

Annan veel mõned vihjed juhuks, kui mängid kodus oma partneriga. Ära kunagi fisti naist enne taha ja siis ette, eriti kui teed seda ilma kindata. Vaheta kondoomi, kui vahetad auke! Pese või desinfitseeri käsi (müügil on spetsiaalne käte desinfitseerimise vahend)! Mänguasjade jaoks on eraldi pihustatav desinfitseerimisvahend (sisaldab alkoholi). Kasuta erinevaid libestusvahendeid anaalse ja vaginaalse sisenemise jaoks. Ei ole hea mõte libestituubi otsast näpuga libestit võtta (kui sa just tuubi otsa iga kord ei puhasta) - lase parem libestit paari cm kõrguselt tilkuda.

Sekspoes müüdavad libestusgeelid võivad põhjustada naistel ärritust, parem on need apteegist muretseda. Minu kogemuse põhjal on naistele fistigu tegemiseks hea niisutav tupegeel apteegis müügil olev Multi-Gyn Liquigel.

No comments:

Post a Comment